Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatlampa. Ostingevägen 2

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 10:18, torsdag 27 januari 2022

Skickades till Kil, 1 minut senare

Gatlampan vid Ostingevägen 2 lyser inte. Gatlampan står nära hörnet vid infarten på Ostingevägen, gatans norra sida. Observerat på morgonen 27/1.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, lampan är felanmäld. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:54, fredag 28 januari 2022

  • Hej, nu ska det lysa igen. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:48, måndag 31 januari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.