Tillbaka till samtliga rapporter

Glapp i belysningen

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 09:40, fredag 28 januari 2022

Skickades till Kil, 4 minuter senare

Hej, Det är glapp eller nåt i lampan vid Hallonstigen 11 (den vid kabelskåpet). Den släcks upprepat rätt vad det är på kvällarna, är släckt en stund och tänds sedan igen.

Med vänlig hälsning, Therese

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, lampan är felanmäld. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:11, fredag 28 januari 2022

  • Hej, nu ska det lysa igen. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:50, måndag 31 januari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.