Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa Ostingevägen 18/20

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 07:23, måndag 31 januari 2022

Skickades till Kil, 1 minut senare

Gatlampan som står på tomtgränsen mellan Ostingevägen 18 och 20 är trasig och lyser inte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, lampan är felanmäld. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:00, måndag 31 januari 2022

  • Hej, nu ska det lysa igen. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:46, måndag 31 januari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.