Tillbaka till samtliga rapporter

Potthål

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Riksvägar/Trafikverket), anonymt 14:19, tisdag 22 februari 2022

Skickades till Trafikverket, mindre än en minut senare

Potthål i vägbanan, riktning Ale torg vänstra sidan av den filen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Norra killandavägen Mellan avfart Lövängsvägen och Fyrklövergatan Ett potthål

    Postat anonymt 09:28, onsdag 2 mars 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?