Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning glapp - mittemot garageinfart Hallonstigen 14

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 15:13, tisdag 22 februari 2022

Skickades till Kil, 2 minuter senare

Gatubelysningen tänds och släcks oregelbundet, verkar vara glapp. Gäller lyktstolpen mittemot garageinfarten till Hallonstigen 14. Har varit så en längre tid.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?