Tillbaka till samtliga rapporter

Massor av skräp

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 17:12, onsdag 2 mars 2022

Skickades till Göteborgs kommun, 3 minuter senare

Bakom förskolan (paviljongen)ligger fullt med sopor

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:57, söndag 10 april 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?