Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 23:44, onsdag 2 mars 2022

Skickades till Kil, 1 minut senare

Belysning funkar inte vid återvinningsstation

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Kils kommun har ingen belysning där. Försök med Kilsbostäder. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 07:42, torsdag 3 mars 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.