Tillbaka till samtliga rapporter

Skylt

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 10:27, onsdag 23 mars 2022

Skickades till Kil, 3 minuter senare

Ligger en skylt på stenåsen skolan..

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, vi tar bort den under dagen. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:01, onsdag 23 mars 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.