Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig pilomat

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 16:24, tisdag 29 mars 2022

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Pilomaten har varit trasig så länge nu. Väntar man på att det ska hända en olycka innan det snabbt fixas?? Bussarna kör alldeles för snabbt då de inte behöver bromsa in. Bilar/fordon kör åt båda håll med stor risk för att ngn blir påkörd! De kör inte långsamt heller!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Pilomaten är nu lagad. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:13, torsdag 14 april 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.