Tillbaka till samtliga rapporter

Graskross vid busstationen ytterby

Rapporterat av iOS i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 14:10, onsdag 30 mars 2022

Skickades till Kungälv, mindre än en minut senare

Diverse glasflaskor krossade vid busshpl och i bussfilen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 17:11, onsdag 27 april 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.