Tillbaka till samtliga rapporter

Lampa ur funktion

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 21:22, söndag 3 april 2022

Skickades till Kil, 2 minuter senare

Kolsvart!!!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, ja det var svart, jag felanmäler lampan. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Kil (Gatuavdelningen) 16:09, torsdag 7 april 2022

  • Hej, lampan ska lysa nu. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Kil (Gatuavdelningen) 10:06, onsdag 15 juni 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?