Tillbaka till samtliga rapporter

Dunlop, herkulesgatan

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning av Jasmina, 17:53, onsdag 6 april 2022

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Såååå mycket skräp i anslutning till deras tomt. Skicka detta till miljöförvaltningen på en gång!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Det är så skräpigt på tomten fortfarande men även runt omkring.

    Postat av Jasmina 08:57, torsdag 5 maj 2022
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?