Tillbaka till samtliga rapporter

Brunnslock ligger inte på ordentligt, nära soptunnorna

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelvägar, 16:35, söndag 10 april 2022

Skickades till Kil, 5 minuter senare

Efter vintern går inte locket att få på plats. Stor fallrisk för exempelvis cyklister och lekande barn.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej! nu är brunnslocket på plats igen. Tack för upplysningen. Med vänlig hälsning Thomas

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:50, måndag 11 april 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.