Tillbaka till samtliga rapporter

Mycket Skräp på båda sidor av vägen

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning av Åse Nilsson, 14:54, tisdag 19 april 2022

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Skräp längs med båda sidor av vägen från korsning upp till rondellen vid Gropegårdsgatan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?