Tillbaka till samtliga rapporter

Dålig ytbeläggning

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Riksvägar/Trafikverket), anonymt 12:28, torsdag 21 april 2022

Skickades till Trafikverket, 2 minuter senare

Spårigt o gropigt, farligt för mc-åkare. Ytan behöver fyllas o jämnas.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 21:04, fredag 20 maj 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.