Tillbaka till samtliga rapporter

Gångväg vårdcentral mot Sannerudsvallen. Glas på 2ställen. Efter Skogsvägen 36 och sista korsning där Sannerudsvallens staket börjar.

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 23:54, söndag 24 april 2022

Skickades till Kil, 1 minut senare

Glaset har varit där ett tag. Utspritt över asfalten.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Glaset har sopats upp, missade att avrapportera. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Kil (Gatuavdelningen) 11:22, onsdag 18 maj 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?