Tillbaka till samtliga rapporter

Gång behöver fixas

Rapporterat av iOS i kategorin Park/Grönyta, anonymt 17:13, fredag 6 maj 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Några plattor på gången mot parkeringen vid Bohus C från pendeltåget behöver justeras. Nu är det flera riktiga fallgropar och jag höll på att vricka foten

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för att du använder Fixa Min Gata.

    Gångbanan du hänvisar till ägs inte av Ale kommun, utan av Skå-dal 31:3 AB, BOX 104, 44922 NÖDINGE. Vänligen kontakta markägaren.

    Vänlig hälsning Kontaktcenter.

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 14:02, måndag 9 maj 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.