Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig stolpe

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 09:12, söndag 8 maj 2022

Skickades till Kil, 2 minuter senare

Lyktstolpe rostskadad

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, tack för din uppmärksamhet. Jag anmäler för åtgärd. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Kil (Gatuavdelningen) 06:48, måndag 9 maj 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 10:42, söndag 5 juni 2022

  • Hej, stolpen togs ner. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Kil (Gatuavdelningen) 07:17, onsdag 15 juni 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?