Tillbaka till samtliga rapporter

Lös och rickig bänk

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 12:57, lördag 14 maj 2022

Skickades till Malmö kommun, 3 minuter senare

Bänken har lossnat från markfästet men sitter fortfarande kvar i en gatusten på ena sidan vilket gör den rickig och instabil. Platsen där Rörsjögatan, Balzagatan, Rundelsgatan och Stora kvarngatan möts.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kommunen återkopplat, ärendenummer: 885215

    Postat anonymt 10:00, måndag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?