Tillbaka till samtliga rapporter

Ett 5cm stort hål i asfalten intill brunnen.

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Patrik Arwengrim, 22:31, lördag 14 maj 2022

Skickades till Kil, 3 minuter senare

Felet har kommit plötsligt. Det ser ut att vara ett ganska stort tomrum under asfalten. Vi är oroliga att bilen ska braka igenom när vi kör in på vår uppfart. Brunnen är precis utanför vårt hus på Hästskovägen 4.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej! Nu är skadan i asfalten på Hästskovägen åtgärdat Med vänlig hälsning Thomas Kils Kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av thomas 07:16 idag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?