Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpat vid i samband med fiske

Anonym rapport i kategori Nedskräpning och klotter, 08:21, onsdag 18 maj 2022

Skickades till Klippans kommun, 3 minuter senare

Populär plats där dom ofta fiskar. Tyvärr lämnas allt från grillar, stolar, sopsäckar, burkar mm kvar. Nu är det mycket skräpigt på området. Dom når området via en stig som går in åt väster strax norr om bron som går över dammarna. Så här kan det inte se ut!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?