Tillbaka till samtliga rapporter

Grus på refuger

Rapporterat av Android i kategorin Vatten och avlopp av Stellan Magnusson, 08:08, torsdag 26 maj 2022

Skickades till Göteborgs kommun, 2 minuter senare

Va bytte ledning och brunnar på östra eriksbergsgatan mellan Belegatan och sörhalsgatan mycket grus kvar på refugerna.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi är inte i Göteborg.

    Postat av Stellan Magnusson 09:07, torsdag 23 juni 2022

  • Jag är inte jätte imponerad!!!

    Postat av Stellan Magnusson 12:35, torsdag 21 juli 2022
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Fortfarande öppen, via enkät, 13:13, torsdag 18 augusti 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?