Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter

Rapporterat av Android i kategorin Klotter av Johanna Talje, 08:33, tisdag 31 maj 2022

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

På papperskorg och elskåp. Konstant klotter i stort sett i hela området.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?