Tillbaka till samtliga rapporter

Omfattande nedskräpning som har pågått i veckor.

Rapporterat av mobile i kategorin Nedskräpning, anonymt 16:02, fredag 17 juni 2022

Skickades till Göteborgs kommun, 2 minuter senare

I tre veckor har "ägaren" dumpat avfall på det viset som framgår av bilden. Senast idag har jag konfronterat vederbörande som verkar inte bryr sig om det otrevliga och smutsiga miljön han utsätter oss för.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?