Tillbaka till samtliga rapporter

Cykelvägvisning defekt

Rapporterat av Android i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 21:30, torsdag 23 juni 2022

Skickades till Partille kommun, mindre än en minut senare

Klotter på vänstra skylten, höger saknas

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?