Tillbaka till samtliga rapporter

Potthål

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 15:49, måndag 18 juli 2022

Skickades till Göteborgs kommun, 1 dag, 19 timmar, 16 minuter senare

Hej, det är ett potthål vid fartguppet som är svårt att undvika och måste fixas sedan en tid tillbaka.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:30, onsdag 17 augusti 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.