Tillbaka till samtliga rapporter

Gräsklippning

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage, anonymt 11:17, lördag 6 augusti 2022

Skickades till Stockholm, 2 minuter senare

Hej, BIfogad bild visar ett meddelande jag fått av er ang en gjord anmälan.Ni har skrivit rubrik. gräsklippning men ingen av de rapporter jag lämnat gäller det. Dock är adressen för mina rapporter Gräsklipparvägen i Hässelby. Hade varit mycket bättre om ni uppdaterade i Fixa Min Gata så man förstår vad er fråga gäller. Jag har anmält trasigt glas på marken på en gångstig och i övrigt en generell synpunkt om nedskäpning runt Gräsklipparvägen och Redakapsvägen i Hässelby.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?