Tillbaka till samtliga rapporter

Dumpade grovsopor

Rapporterat av iOS i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 16:20, lördag 6 augusti 2022

Skickades till Stockholm, 4 minuter senare

En trasig kärra samt textilier har dumpats vid behållare för hushållssopor m.m.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?