Tillbaka till samtliga rapporter

Motorväg- och 100-skylt vänd åt fel håll.

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Riksvägar/Trafikverket), anonymt 09:38, torsdag 8 september 2022

Skickades till Trafikverket, 2 minuter senare

Motorväg- och 100-skylt är vridna bakåt,

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Skyltarna är fortfarande vända år fel håll. Även skylten för påbjuden körbana är vänd åt fel håll. Bifogar bild.

    Postat anonymt 17:50, onsdag 5 oktober 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 09:58, torsdag 6 oktober 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?