Tillbaka till samtliga rapporter

Kolsvart saknas belysning i området vid ny fixad busshållplatsen

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 17:28, måndag 26 september 2022

Skickades till Stenungsund, 1 minut senare

Kolsvart saknas belysning i området vid ny fixad busshållplatserna i denna korsning Bör åtgärdas omedelbart nu när höstmörkret kommit. Innan något händer. Västtrafik, ttransportstyrelsen eller kommunen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 19:31, måndag 24 oktober 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?