Tillbaka till samtliga rapporter

Framkomligt/rökning vid entre

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 06:37, torsdag 24 november 2022

Skickades till Göteborgs kommun, 2 minuter senare

Vementgtisarna flyttas ut i gatan på nätterna så att restaurangen har en rökruta vid bakre entré på dagen täcket de större delen av trottoaren.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?