Tillbaka till samtliga rapporter

Frilagd brunn ej åtgärdad

Rapporterat av mobile i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 19:01, lör 26 november 2022

Skickades till Göteborgs kommun, 4 minuter senare

Brunnen har varit frilagd och asfalten fräst i mer än två månader. Måste åtgärdas innan snön kommer för att inte förhindra snöröjningen.

Behöver asfalteras.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:33, sön 25 december 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?