Tillbaka till samtliga rapporter

Massa skräp

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 14:26, mån 28 november 2022

Skickades till Göteborgs kommun, 3 minuter senare

Helt enkelt riktigt skräpigt på väg upp till utsikten vid Carolus Rex

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 20:22, mån 26 december 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?