Tillbaka till samtliga rapporter

Lyser ej

Rapporterat av desktop i kategorin Gatubelysning av Skurups kommun, 14:34, tisdag 24 januari 2023

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Enligt bild

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan,

    Vi kommer behandla ert ärende och återkommer.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Skurups kommun 14:35, tisdag 24 januari 2023

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?