Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning i Cykelställ vid stationen

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 05:44, tis 15 september 2020

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Ett antal av led-armaturerna vid stationen är trasiga. I nuläget tre stycken. Armaturerna sitter i framkant av taket på cykelstället vid station.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • *Kategori ändrat från ‘Cykelställ’ till ‘Gatubelysning’*

    Postat anonymt 12:54, tis 15 september 2020

  • Tack för anmälan! Ärendet överförs till Västtrafik då dem ansvarar för dessa lampor. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 12:54, tis 15 september 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.