Tillbaka till samtliga rapporter

Krossad ruta gör att mycket glassplitter ligger på marken.

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 06:53, mån 1 juni 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Hej, Nicklas Ardrot heter jag och är nyinflyttad på Vittrornas väg. Jag trivs bra i området men vill påpeka en utmaning som nyligen uppstått. Det är vid resecentrum som en ruta har gått sönder vilket gör att det ligger väldigt mycket glassplitter på vägen utanför.

Vänligen kontakta mig vid frågor eller funderingar: Nicklas Ardrot, 076-2030940

Stort Tack!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej ! Visst är det tråkigt med denna vandaliseringen detta är västtrafiks ansvar att städa upp glaset.

    Med vänlig hälsning Anders Alfredsson

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:11, mån 1 juni 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.