Tillbaka till samtliga rapporter

Trasiga delar på studsmattan

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser, anonymt 11:22, fre 12 juni 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Studsmattan saknar några plastdelar, då de har gått sönder

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:03, mån 15 juni 2020

  • Hej! Detta är åtgärdat.

    Med vänlig hälsning Anders Alfredsson

    Postat anonymt 14:21, ons 24 juni 2020

  • Hej! Detta är åtgärdat.

    Med vänlig hälsning Anders Alfredsson

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:21, mån 29 juni 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.