Tillbaka till samtliga rapporter

Buskage mm behövs trimmas ner. Går in i dagis staket.

Anonym rapport i kategori Park/Grönyta, 10:46, tis 16 juni 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Behövs trimmas ner

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, parkpersonalen kommer att ta en en titt på detta och åtgärda.

    Mvh Anders Alfredsson

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:29, mån 29 juni 2020

  • Hej, detta är nu åtgärdat.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:41, mån 10 augusti 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.