Tillbaka till samtliga rapporter

Träd och häck hänger ut på gångbana

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage, anonymt 10:10, tors 2 juli 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Hej här växer det så det knakar. Svårt att gå på gångbanan då träd och häcken växer ut där man skall gå.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fastighetsägaren har klippt häcken och hoppas att de tar de höga buskarna blir klippta snart/ Med vänliga hälsningar Annelie

    Postat anonymt 11:02, fre 3 juli 2020

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:27, fre 3 juli 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.