Tillbaka till samtliga rapporter

Lampan lyser inte längre

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 08:00, lör 4 juli 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Problemet är att gatan ej lyses upp

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan. Ärendet överförs till ansvarig entreprenör.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:42, mån 6 juli 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 08:28, sön 2 augusti 2020

  • Fixat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:19, tors 6 augusti 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.