Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen lyser inte

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 15:57, fre 10 juli 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Belysningen i området på Carlmarksväg runt nr 66 lyser inte. Kolsvart och folk vågar inte gå ut enl

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan. Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:57, fre 10 juli 2020

  • Allt lyser på carlmarksväg, kan de gälla bostadsområdets belysning?

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:15, tors 6 augusti 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.