Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt fundament på en belysningsstolpe på Garverigränd

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 12:40, mån 27 juli 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Detta har varit en tid men blir värre och värre. Stolpen har börjat att luta.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat inom kort

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:58, tors 6 augusti 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.