Tillbaka till samtliga rapporter

Uppställd vägbom

Anonym rapport i kategori Vägmärken och skyltar, 16:24, fre 31 juli 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Denna vägbom har stått uppställd väldigt länge. Det arbete som utfördes verkar vara klart sedan en lång tid tillbaka. Det kör bilar på denna cykelbana till vardags vilket är en säkerhetsrisk för våra o andras barn som rör sig på cykelbanan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag skall åka och stänga den idag. Tack för att du skickade in detta Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:45, mån 3 augusti 2020

  • Nu är bommen stängd och tack för att du rapporterade in detta.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:19, mån 3 augusti 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.