Tillbaka till samtliga rapporter

Nedsläckt centrum

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 17:57, sön 9 augusti 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Jättemånga gatlyktor är ur funtion/släckta runt om i Älvängens centrala delar. Var ute på kvällspromenad och upptäckte att från Icas parkering och bort till Resecentrum var det jättemörkt och otäckt på många ställen. Blir otryggt och osäkert.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:01, mån 10 augusti 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.