Tillbaka till samtliga rapporter

Skogsavfall.

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 14:16, tis 18 augusti 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Gång/cykelväg mellan gångtunneln och Equmeniakyrkan nedsmutsad från div skogsmaskiner. Vem städar kommunen/entreprenörerna ??? Det här är bara början, arbetet här kommer att hålla på länge.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ärendet överförs till berörd enhet. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:37, tis 18 augusti 2020

  • Entreprenören kommer att åtgärda detta snarast. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:01, tors 20 augusti 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.