Tillbaka till samtliga rapporter

Många lampor släckta

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 15:52, sön 6 september 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Senaste kvällarna har i princip ingen belysning fungerat på eklövsvägen och björklövsvägen i Älvängen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan! Ärendet är framfört till berörd verksamhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:25, mån 7 september 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:20, tis 8 september 2020

  • Snabb och bra information! Tack!

    Postat anonymt 16:23, sön 4 oktober 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.