Tillbaka till samtliga rapporter

Nedsläckt gatubelysning.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 16:05, ons 9 september 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Nedsläckt gatubelysning på flera gator i området under många dagar. Obehagligt för oss att behöva gå i totalt mörker från buss m.m.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är framfört till ansvarig verksamhet för åtgärd. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:58, tors 10 september 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:35, tors 10 september 2020

  • Löst

    Postat anonymt 10:41, tors 10 september 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.