Tillbaka till samtliga rapporter

Studsmatta trasig.

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser, anonymt 15:47, tis 8 september 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Studsmatta trasig på lekplatsen vi Arosenius-skolan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan. Ärendet överförs till ansvarig enhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:18, ons 9 september 2020

  • Hej Vi kommer att åtgärda detta inom de närmsta dagarna Mvh Henrik Thell Parken

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:20, ons 9 september 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.