Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt vid rondering

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 08:50, tis 29 september 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Släckt stolpe 4372

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan! Vi överför ärendet till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:28, tis 29 september 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:50, tis 27 oktober 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.