Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt hid rondering

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 10:08, tis 29 september 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Släckt vid rondering stolpe 4362

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan! Vi överför ärendet till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:49, tis 29 september 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Mattias) 13:37, mån 2 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?